הסרת שיער בטכנולוגיית photon one

הסרת שיער בטכנולוגיית photon one

הסרת שיער בטכנולוגיית photon one מאפשרת לך להיפטר משיער מיותר ביעילות מקסימאלית ללא כאבים או אי נוחות וללא תופעות לוואי. הסרת שיער עושה שימוש בקרן אור ממוקדת המחממת את זקיק השערה, פוגעת בו ומונעת ממנו להצמיח את השערה מחדש.
הסרת שיער בטכנולוגיית photon one מתאימה הן לגברים והן לנשים, בטכנולוגיה המתקדמת והמקצועית ביותר מכל חלקי הגוף והפנים.

בסדרת טיפולים קצרה יחסית ניתן להגיע לתוצאות משמעותיות. טכנולוגיית ה photon one מאפשרת להיפטר מעד 80% מהשיער המיותר.

הטיפול אינו גורם לכאב או אי נוחות. רק במקרים של טיפול בשיער עבה במיוחד ניתן לחוש בתחושת חום בשורשי השיער.

שלא כמו טיפולי הסרת שיער אחרים, טיפולי photon one להסרת שיער ניתנים לביצוע גם בעונת הקיץ וגם על עור שזוף ושחום, לכן ניתן להתחיל את הטיפול בכל עת ולהמשיך ללא סיבה להפסיק, עד השגת המטרה הסופית הרצויה.

בשנים האחרונות הפכה הסרת השיער ב photon one לאחת הטכניקות המובילות בתחום הסרת השיער ונחשבת לאחת השיטות  הבטוחות והיעילות שבהן.

 

יש הקוראים להסרת שיער בשיטת photon one בשם הסרת שיער בלייזר, אך יש להבהיר כי הטכניקה שונה לחלוטין ולמרות ששיטת ה photon one, גם היא מבטיחה יעילות גבוהה היא קלה יותר ונעימה יותר מהרבה בחינות.

אף אחת משיטות הסרת השיער אינה מסוגלת להיפטר מהשיער המיותר לצמיתות. פרסומים המבטיחים חיסול מוחלט של השיער המיותר ואי צמיחה של שיער כלל באזור המטופל אינם מדויקים.

הסרת שיער לצמיתות בכל טכניקה, מפחיתה בהדרגה את כמות השיער באזור המטופל, מחלישה ומבהירה את השיער שעדיין צומח ובשלב כלשהו (בהתייחס לרמת השיער, גוון ועובי השיער אצל המטופל או המטופלת) תישאר רק פלומה דקה ושקופה שתצמח באזור שטופל.

בנייל סטודיו פתח תקווה אנו מציעים טיפולי הסרת שיער בטכנולוגיית photon one ברמה מקצועית גבוהה במיוחד.
התקשרו לפרטים וקביעת מועד לטיפול: ‏072-3934530

שינוי גודל גופנים